Як замовити
Замовити печатки, штампи та іншу продукцію Ви можете:
- Відвідавши наш офіс, за адресою вул. К. Острозького 10 (за 100 м. від ЦУМу, біля поліклініки, навпроти старого Гранд базару).
- Зателефонувавши нам за тел. (0352) 25-46-37 або ж моб. тел.: (098) 453-1301.
- Передавши відповідні документи по факсу або електронній пошті (bbstamp22@gmail.com) з вказаним контактним номером телефону. Наш менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами і узгодить всі необхідні питання.
- Зв'язавшись з нами за допомогою Skype: iren.kravec.
- Зробивши замовлення онлайн.
Порядок прийняття замовлень на виготовлення печаток і штампів та їх видачі
*Чинним законодавством знято обмеження щодо кількості та видів печаток на підприємстві.
- Основна печатка (юридичної особи або фізичної особи-підприємця) виготовляється вперше
- Виготовляється неосновна (друга, третя і т.д.) печатка
- Виготовляється нова печатка (у випадку, коли попередня є непридатною для використання або втрачена)
- Виготовляється штамп, що містить повне найменування юридичної особи (кутовий)
- Виготовляються інші штампи, факсиміле, екслібриси
Основна печатка (юридичної особи або фізичної особи-підприємця) виготовляється вперше
Для виготовлення печатки Замовник (юридична особа або фізична особа-підприємець) повинен надати наступні документи:
- Письмове звернення (заяву) на ім'я директора штемпельно-граверної майстерні (надалі – Виконавця), може заповнюватись в майстерні;
- Ідентифікаційний код підприємства (установи)чи фізичної особи, або копію Витягу (Свідоцтва) з ЄДР;
Представники Замовника та Виконавця обговорюють макет печатки, необхідність застосування ступенів захисту та їх кількість, а також модель (різновид) оснастки, на яку буде наклеєне виготовлене кліше.
Виконавець приступає до виготовлення печатки після узгодження із Замовником макету.
Замовлення (готова печатка) видається тільки особі, яка вказана у Витягу з ЄДР як керівник (за виключенням фізичних осіб-підприємців) або іншій особі, що має нотаріально завірену довіреність із відповідними повноваженнями. Особа, що отримує замовлення, повинна мати при собі власний паспорт.
Виготовляється неосновна (друга, третя і т.д.) печатка
Згідно з чинним законодавством, юридична особа крім основної печатки може мати також і інші печатки "Для документів", "Відділ кадрів", №1, №2 і таке інше). Для виготовлення таких печаток Замовник повинен надати Виконавцю наступні документи:
- Письмове звернення (заяву) на ім'я директора штемпельно-граверної майстерні, підприємства, скріплене основною печаткою підприємства та підписом керівника;
Представники Замовника та Виконавця обговорюють макет печатки, необхідність застосування ступенів захисту та їх кількість, а також модель (різновид) оснастки, на яку буде наклеєне виготовлене кліше.
Виконавець приступає до виготовлення печатки після узгодження із Замовником макету та отримання від нього передплати.
Замовлення (готова печатка) видається керівнику підприємства, або особі, вказаній у довіреності, виданій керівником підприємства. Особа, що отримує замовлення, повинна мати при собі власний паспорт.
Виготовляється нова печатка (у випадку, коли попередня є непридатною для використання, або втрачена)
Для виготовлення нової печатки Замовник (юридична особа або фізична особа-підприємець) повинен надати наступні документи:
- Письмове звернення (заяву) на ім'я директора штемпельно-граверної майстерні, скріплене основною печаткою підприємства та підписом керівника;
- Ідентифікаційний код підприємства(установи) чи фізичної особи, або копію Витягу (Свідоцтва) з ЄДР;
Представники Замовника та Виконавця обговорюють макет печатки, необхідність застосування ступенів захисту та їх кількість, а також модель (різновид) оснастки, на яку буде наклеєне виготовлене кліше.
Виконавець приступає до виготовлення печатки після узгодження із Замовником макету.
Замовлення (готова печатка) видається тільки особі, яка вказана у Витягу з ЄДР як керівник (за виключенням фізичних осіб-підприємців) або іншій особі, що має нотаріально завірену довіреность із відповідними повноваженнями. Особа, що отримує замовлення, повинна мати при собі власний паспорт.
Виготовляється штамп, що містить повне найменування юридичної особи (кутовий)
Для виготовлення штампу Замовник (юридична особа) повинен надати наступні документи:
- Письмове звернення (заяву) на ім'я директора штемпельно-граверної майстерні, оформлене на фірмовому бланку підприємства, скріплене основною печаткою підприємства та підписом керівника;
Замовлення (готовий штамп) видається першій особі підприємства, або особі, вказаній у довіреності, виданій керівником підприємства. Особа, що отримує замовлення, повинна мати при собі власний паспорт.
Виготовляються інші штампи, факсиміле, екслібрис
- Письмове звернення (заяву) на ім'я директора штемпельно-граверної майстерні, оформлене на фірмовому бланку підприємства, скріплене основною печаткою підприємства;
Для факсиміле:
- Для службових осіб заяву від організації за підписом керівника, скріплену основною печаткою;
- Для фізичних осіб - паспорт або інший документ, що посвідчує особу;
- Зразки підпису для факсиміле.
Факт отримання виготовленої печатки реєструється в обліковому журналі, в якому представник Виконавця ставить контрольний відбиток печатки, вносить паспортні дані особи, що отримала печатку, а представник Замовника ставить свій підпис. Копії документів Замовника зберігаються у Виконавця. Підтвердження легітимності користування печатками та відповідальність за їх використання згідно з діючим законодавством покладено на власника печаток – керівника організації (підприємства, установи) або фізичну особу-підприємця.
Після спрощення дозвільної системи МВС, печатки як і раніше мають юридичну силу, а їх підробка та/або незаконне використання тягне за собою кримінальну відповідальність!
Відповідно до частини першої статті 358 Кримінального кодексу підроблення документа, який видається чи посвідчується підприємством, приватним нотаріусом, аудитором чи іншою особою, яка має право видавати чи посвідчувати такі документи, і який надає права або звільняє від обов'язків, з метою використання його як підроблювачем, так і іншою особою або збут такого документа, а також виготовлення підроблених печаток, штампів чи бланків підприємств, а також інших офіційних печаток, штампів чи бланків з тією самою метою або їх збут караються штрафом до 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1190 грн.) або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років. Якщо вищезазначені дії вчинено повторно або за попередньою змовою групою осіб, то – обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
Застерігаємо Вас від співпраці з організаціями або приватними особами,
що пропонують послуги із виготовлення штемпельної продукції
без представлення відповідних документів!!!